مقايسه آگهی ها

دیزاین خانه

رنگ های انتخابی : آبی روشن . قرمز . کرم . آبی تیره . قهوه ای

دیزاین خانه

 

1: نکات مهم در انتخاب فرش ( پذیرایی فرش کلاسیک )

اگر کف خانه رنگ سفید یا رنگ روشن هست بهتر هست که فرش انتخابی شما بیشتر رنگ آبی داشته باشد و کمی هم کرم .

اگر کف خانه رنگ قهوه ای یا کلا رنگ های تیره هست تیره هست ( پارکت )  فرش انتخابی شما باید بیشتر رنگ کرم داشته باشد و کمی هم آبی و صورتی ترکیب باشد .

 

2: نکات مهم در انتخاب پرده

اگر قسمت پذیرایی شما پنجره بزرگ دارد بهتر است بهتر است رنگ کف خانه با رنگ پرده ها متضاد باشد . با توجه به سلیقه شما که پرده را کرم انتخاب کرده اید بهتر است اگر کف خانه تیره هست رنگ پرده کرم روشن باشد و کمی هم میتوانید قهوه ای تیره ترکیب کنید و اگر کف زمین روشن هست بهتر است پرده تیره انتخاب کنید که بسیار شیک هست ترکیبی از قهوه ای و آبی .

در ضمن رنگ فقط کرم هم با همه نوع چیدمانی جور در میاید .

3: نکات مهم در انتخاب مبل ها ( راحتی و کلاسیک )

اگر قسمت پذیرایی و حال شما با هم ترکیب هست بهتر است رنگ مبل ها کاملا با هم تفاوت داشته باشد . مبلمان راحتی رنگ کرم  یا زرشکی و مبل کلاسیک چوب قهوه ای تیره و پارچه آبی روشن .

اگر رنگ کریستال های شما قرمز هست و برای تزئین خانه استفاده میشود بهتر هست که رنگ مبلغ کلاسیک شما چوب قهوه ای تیره و پارچه کرم ( رنگ کاهی ) باشد و مبل حال رنگ آبی باشد .

چند پیشنهاد

1:  با توجه به اینکه رنگ کریستال های شما قرمز است به جای اینکه رنگ مبل یا یک پارچه را با آن ست کنیم بهتر است در قسمت پذیرایی از  یک لوستر قرمز یا مشکی  کریستال کلاسیک استفاده کنیم و درقسمت حال یک لوستر مدرن .

 

2: اگر قسمت پذیرایی فرش با بیس آبی انتخاب کرده اید برای قسمت حال فرش قهوه ای سوخته انتخاب کنید .

3: رنگ دیوار ها هم اگر روشن هست همه نوع چیدمانی زیبا میشود ولی اگر میخواهید کاغذ دیواری کنید بهتر است رنگ آن با رنگ فرش ست باشد .

 

تصاویر ارسالی در این صفحه کاملا سلیقه ای بوده و برای ایده گرفتن شما ارسال شده است .

اگر سوالی داشتید یا تصاویر بیشتر خواستید لطفا مجدد فرم دکوراسیون را تکمیل کنید .

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

Call Now Button