مقايسه آگهی ها

راز مدیران موفق

راز مدیران موفق

مدیران موفق تجارت، می‌دانند که شیوه برخورد آنها با کارمندان تاثیر زیادی بر ایشان دارد. شما به عنوان یک رهبر کسب و کار، می‌توانید با استفاده از عباراتی که در ادامه می‌خوانید، به طور منظم هر روز این کارایی را بهتر سازید. رهبران موفق از این رویکرد استفاده می‌کنند زیرا نگرش مثبتی دارند و می‌دانند که چگونه روابطی قوی و پایدار با کارمندان خویش ایجاد کنند. مدیران توانمند، با کارمندان خود دوست و همکار هستند و در روبرو احترام، اعتماد و وفاداری آنها را دارند. آنها به طور واقعی با کارکنان خود وابستگی دارند و آنها را در کارها دخالت و مشارکت می‌دهند و این پیام را به کارکنان می‌دهند که باارزش و مورداحترام هستند.

مدیران علاقه دارند بدانند با هر یک از رده‌های مختلف سازمان چگونه برقرای ارتباط استوار کنند، و چه مقدار وقت خود را به آنان اختصاص دهند، چگونه به سرعت تصمیم‌گیری کنند، چگونه تیم خود را بسازند لغایت در میدانهای پرچالش، بهترین نتایج را بگیرند، چگونه قدرت اقناع و ترغیب خویش را افزایش دهند تا بقیه اعضای تیم، تصمیمات آنها را به اجرا درآورند، و در نهایت، چگونه با خلاقیت و ابتکار در سازمان، سازمانی بالنده پدید آورند.

با تکرار این ۱۷ راز که هر مدیر موفق هر روز با خود می‌گوید, از یک مدیر خوب به یک مدیر فوق العاده تبدیل شوید :

۱۷ راز یک مدیر موفق


با تکرار این ۱۷ عبارت کلیدی به یک مدیر فوق العاده در کار خود تبدیل شوید.

 

 

 

 

 

1. شما چه فکر میکنید؟

کارکنان شما یک منبع پایان‌ناپذیر از ایده هستند که ممکن است بسیاری از آنها هرگز به ذهن شما نرسیده باشد. هنگامی که از آنها بخواهید که نظرات و ایده‌های خویش را بگویند، به آنها می‌گویید که ایده‌های آنها برای شما ارزشمند است.

2. به شما اعتماد دارم.

هر کارمندی می‌خواهد احساس کند که توانسته است اعتماد سرپرست خود را جلب کند. هنگامی که کارکنانتان بدانند که به آنها اعتماد دارید ، با پیشه خوب، وفاداری و اعتماد خود به شما پاسخ خواهند داد.

3. مطمئنم که توانایی اتمام آن را دارید.

هنگامی که کارکنان این احساس را بکنند که شما به تواناییهای آنها اطمینان دارید، اعتماد به نفس آنها درمان می‌یابد و بردباری اینکه به اهداف خویش دست یابند، افزایش می‌یابد.

4. تقصیر تو نیست.

گاهی اوقات دشواری ها رخ می‌دهند و کارکنان نیز هیچ کاری نمی‌توانند برای جلوگیری از آنها بکنند. در شناسایی اینگونه شرایط تند عمل کنید و زمانی که رخ دادند به کارکنان خویش اجازه دهید بدانند که آنها را به دلیل این طور اشتباهات توبیخ نمی‌کنید.

5. به شما افتخار می‌کنم.

چه کسی دوست ندارد که والدین یا رئیسش به او، کارش و موفقیتهایش افتخار کند؟ هیچوقت از اینکه به کارکنان خود بگویید که به آنها و کارشان افتخار می‌کنید، طفره نروید.

6. لطفا.

هیچ کارمندی خوشش نمی آید که به او دستور داده شود. شما حتی در مقام مسئول هم باید تقاضای مودبانه از کارمندانتان برای انجام کاری، را فراموش نکنید.

7. ممنونم.

مطالعه‌ای که روی تعدادی کارکنان انجام شد، نشان داد که از میان 58 درصد از کارمندان به ندرت (اگر نگوییم هرگز) برای کاری که انجام داده‌اند، از آنها سپاسگزاری نشده است. رهبری باشید که در ستایش و دلگرمی و تشکر از دیگران، سخاوتمند است، کارکنان به خاطر این خاصیت از شما قدردانی خواهند کرد.

8. ایده خوبی بیاید تا آن را انجام دهیم.

اگر شما ایده‌های خوب کارکنان خود را اخذ می‌کنید اما کاری برای عملی شدن آنها انجام نمی‌دهید، آنها نیز  خودشان را برای ارائه ایده‌های جدید به دردسر نمی‌اندازند. افراد خود را با اجرای ایده‌های خوب آنها، به نوآوریهای دیگر و بهتر دلگرمی کنید.

9. من همیشه برای شما وقت دارم.

کارکنان شایسته شما مهمترین و باارزشترین دارایی شما هستند، بسیار باارزشتر از امکانات و تجهیزات، موجودی کالا، مالکیت معنوی و تمام پولی که در بانک دارید. لذا در صورت امکان، هر وقت که آنها درخواست ملاقات با شما را دارند زمانی هرچند کوتاهی را به آنها اختصاص دهید.

10. بدون کمک شما نمی‌توانستم این کار را انجام دهم.

کارکنان می‌خواهند به خاطر کاری که به خوبی انجام داده‌اند شناخته شوند. اجازه دهید آنها بدانند که برای تلاشهای آنها ارزش قائل هستید و اینکه نقش مهمی در سازمان ایفا می‌کنند. حتی بهتر از آن اینکه به آنها دقیقا بگویید که برای سپریدن چه کاری از آنها متشکر هستید.

11. هیچ کس کامل و بی عیب نیست.

به جای توبیخ کارکنان خود زمانی که اشتباهی را مرتکب می‌شوند، اجازه دهید بدانند که شما درک می‌کنید که اشتباه پیش می آید و درصورتی که از این اشتباهات درس بگیرند شما آنها را پشتیبانی می‌کنید.

12. برای کمک به شما چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

کارکنان شما به دنبال حمایت شما هستند. با پرسیدن اینکه چه کاری برای کمک به آنها می‌توانید انجام دهید، به روشنی نشانه می‌دهید که شما کسی هستید که آنها می‌توانند در هنگام نیاز روی او حساب کنند.

13. اشتباه کردم.

هیچ کارمندی برای رئیسی که اشتباه خود را حاشا می‌کند و یا می‌خواهد که آن را به گردن بقیه اعضای تیم بیندازد، احترام قائل نیست. احترام کارکنان خود را با پذیرفتن اشتباهات خود و سپس انجام هر کاری که برای جبران آن لازم است، بدست آورید.

14. به کمک شما نیاز دارم.

هنگامی که برای اتمام کاری به کمک کارمندان خود نیاز دارید، از اینکه آن را به آنها بگویید اِبایی نداشته باشید. آنها نه تنها بار شما را سبکتر خواهند ساخت بلکه از اینکه شما فکر می‌کنید که برای کمک به شما به اندازه کافی خوب هستند، دلشاد خواهند شد.

15. هر چیزی ممکن است.

رهبران کامیاب می دانند که باوجود منابع و انگیزه کافی، هیچ محدودیتی برای آنچه که می‌توانند به آن دست یابند وجود ندارد. از آن بخش افرادی باشید که نیم پر لیوان را می‌بینند و خواهید دید که نگرش مثبت شما بر روی کارکنانتان نیز کارایی خواهد داشت.

16. معذرت می‌خواهم

زمانی که کاری می‌کنید یا حرفی می‌زنید که باعث ناراحتی یا توهین به یک کارمند می‌شود، هرگز قدرت تاثیر یک معذرت خواهی قلبی را دست کم نگیرید. “متاسفم” و ” معذرت می‌خواهم” بسیار نیرومند هستند و می‌توانند بسیاری از زخمها را شفا بخشند.

17. از شما پشتیبانی می‌کنم.

کارکنان باید بدانند زمانی که به کمک و حمایت نیاز دارند شما پشتیبانشان هستید. در تعهد به کارکنان خود ثابت قدم و محکم باشید و هرکاری را که در توانتان است انجام دهید تا به فردی تبدیل شوید که بتوانند روی او حساب کنند.

با تکرار این ۱۷ عبارت و اجرای آن می توانید یک مدیر و رهبر موفق برای کارمندان خود باشید

درباره املاک عظیمیان

املاک عظیمیان از سال 1395 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد . با همکاری خبره ترین مشاورین منطقه و دارا بودن جامع ترین فایل های املاک رضایتمندی شما را فراهم ساخته است .

املاک عظیمیان

پست‌های مرتبط

سند اوقافی چیست؟ | املاک عظیمیان

در گوشه و کنار شهر املاکی تحت عنوان اوقافی وجود دارند...

ادامه مطلب
توسط مدیر

دلایل مراجعه به مشاور املاک | املاک عظیمیان

شاید شما هم از افرادی باشید که قصد خرید یا رهن و اجاره...

ادامه مطلب
توسط مدیر

قوانین آپارتمان‌نشینی | املاک عظیمیان

قوانین آپارتمان‌نشینی به وجود آمدن آپارتمان‌هاي...

ادامه مطلب
توسط مدیر

پیوستن به گفتگو