مقايسه آگهی ها

راز موفقیت انسان های بزرگ

راز موفقیت انسان های بزرگ

بسیاری از افراد تصور دارند که برای بدست آوردن موفقیت های بزرگ در زندگی به شرایط خاصی نظیر پول و امکانات و پشتوانه و … نیازمند هستند در صورتی که این تفکر نادرست است. با نگاه کردن به زندگی افراد موفق در می یابید که عده زیادی از آن ها شرایط و خاصیت های خاصی نداشته اند و در ضمن پولدار نیز نبوده اند این اشخاص تنها رازهایی را برای رسیدن به کامیابی درک کرده اند و آن ها را به بهترین نحو در زندگی خود به کار برده اند. شما نیز می توانید با به کار بردن راز موفقیت انسان های بزرگ در زندگی خود به کامیابی های بزرگ و آنچه می خواهید دست یابید.

راز موفق شدن ممکن است از فردی به فرد دیگر فرق داشته باشد اما در بین این افراد ویژگی های رفتاری مشابهی وجود دارد که آنها را برای رسیدن به منظور و موفقیت بزرگشان یاری کرده است اگر شما به دنبال رسیدن به موفقیت هستید بهتر است این خاصیت ها را بهتر بشناسید و آن ها را در زندگی خویش بکار ببرید. فراموش نکنید که هیچ کدام از این خاصیت های رفتاری به شکل ژنتیکی به فردی انتقال پیدا نمی کنند و شما می توانید آن ها را یاد بگیرید و در برنامه های روزمره خویش آن ها را بکار ببرید و هر کدام از ویژگی ها را در الویت زندگی تان قرار دهید تا بسهولت بتوانید به سوی گذرگاه های کامیابی در زندگی شخصی خود گام بردارید.

همه انسان ها میل دارند به اهداف و موفقیت هایی که در ذهن خود دارند برسند. در ادامه این مطلب 6 راز کامیابی انسان های بزرگ در زندگی را انتخاب کرده‌ایم تا در اختیار شما خوانندگان محترم قرار بدهیم و امیدواریم که با آگهی از این رازها بتوانید در مسیر رسیدن به موفقیت و اهداف بزرگ خود گام هایی بزرگی بردارید.

راز موفقیت اشخاص بزرگ چیست ؟

براستی راز موفقیت اشخاص بزرگ چیست ؟ این سوالی است که ممکن است ذهن بیشتر افراد را به سوی خود جلب کند زیرا انسان ها در طول زندگی خود همواره به تعقیب راه هایی برای پولدار شدن و شاد زیستن و کامیابی در زندگی خود هستند. در ادامه 6 راز کامیابی انسان های بزرگ در زندگی آن ها را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این رازها را بخشی از زندگی روزمره خود قرار دهید تا بتوانید با بکار بردن آن ها به اهدافتان برسید.

 • بیل گیتس

  بیل گیتس

  بنیانگذار مایکروسافت

  1. قبل از خواب یک ساعت مطالعه کنید.

  بیل گیتس رئیس شرکت مایکروفست است. وی هر شب قبل از اینکه بخوابد یک ساعت در مورد مسائل مهم همانند سیاست به مطالعه می پردازد.
  طبق تحقیقاتی که در سال 2009 در دانشگاه اکسس انجام شد 6 دقیقه مطالعه در روز می تواند استرس در افراد را ٪68 کاهش دهد و باعث تقویت حافظه شود وانگهی مطالعه به صورت بلند مدت از دچار شدن به آلزایمر در زمان پیری جلوگیری می کند. مطالعه روزانه می تواند ٪32 از ابتلا به مرض زوال شناختی را کاهش دهد.

  • استیو جابز

   استیو جابز

   مدیرعامل و رئیس هیئت مدیرهٔ شرکت اپل

  2. قبل از خواب موبایل و وسایل الکترونیکی را خاموش کنید.

  دکتر چارلز چیسلر یکی از استادان دانشگاه هاروارد آمریکا معتقد بود که نور آزاد شده از صفحه تلفن همراه , پیام هایی را به ذهن انسان ها می فرستد و ذهن را به صورت فعال نگه می دارد و این امر باعث می شود تا در زمان خواب فرمان آزاد شدن مواد شیمیایی به تاخیر بیفتد و خواب را دچار مشکل کند. اگر شما تمایل دارید شب ها آسوده تر بخوابید بهتر است تلفن همراه خود را در اتاقی غیر از اتاق خواب قرار دهید.

  • مارک زاکربرگ

   مارک زاکربرگ

   مؤسس فیس‌بوک در سال ۲۰۰۴

  3. پیش از خواب قدم بزنید.

  قدم زدن پیش از خواب یکی دبگر از رازهای کامیابی انسان های بزرگ است. مدیر عامل شرکت بافر پیش از خواب شب ها مدتی را به قدم زدن خود تخصص می دهد و قدم زدن به وی کمک می کند تا بر استرس های روزانه اش غلبه کند و از شر این استرس ها خلاص شود و بتواند بدنش را برای خوابی آسان حاضر کند. علاوه بر این بر طبق پژوهش ها تازه , پیاده روی مایه افزایش خلاقیت در انسان ها می شود. پس اگر شما برای بسیاری از دشواری ها خود راه حلی پیدا نکرده اید, می توانید با قدم زدن پیش از خواب مشکلات خود را به راحتی حل کنید.

  • جف بیزوس

   جف بیزوس

   بنیانگذار، رئیس، و رئیس اجرایی شرکت آمازون

  4. مدیتیشن

  یکی از روش هایی که می تواند استرس های روزانه را در زمان خوابیدن در شب آزاد کند مدیتیشن است. طبق مطالعاتی که در سال 2014 روی 19 هزار آدم انجام شد همه این افراد پس از اتمام مدیتیشن به آرامش روانی رسیده اند در ضمن مدیتیشن از انواع راه‌های مناسب برای رسیدن به آرامش است و میتوان مدیتیشن را یکی از انواع راز‌های موفقیت انسان های بزرگ محسوب کرد.

  • لری پیج

   لری پیج

   مؤسس و مدیر شرکت گوگل

  5. انجام دادن کارهای خلاقانه

  شب یکی از بهترین زمان ها برای انجام دادن کارهای خلاقانه است. ورا وانگ از افرادی موفقی است که شب ها قبل از خواب به طراحی می پردازد. مطالعات نشان می دهد انسان هایی که سحر خیز هستند در هنگام شب در انجام دادن کار های خلاقانه به صورت موفق‌تری عمل می کنند همچنین این افراد در هنگام شب می توانند مسائل منطقی را به بهترین شکل ممکن تحلیل نمایند و اشخاص سحر خیز به‌صورت راحت تری می توانند به رابطه بین دو موضوع متفاوت پی ببرند و این اشخاص در کارهای خلاقانه به صورت موفق عمل خواهند کرد.

  • ایلان ماسک

   ایلان ماسک

   کارافرین، مهندس، مخترع و بنیانگذار شرکت تسلا موتورز

  6. برنامه ریز برای روز بعد

  آخرین راز موفقیت انسان های بزرگ برنامه ریزی در شب برای روز بعدی است. مدیر کمپانی اکسپرس در آمریکا همیشه قبل از خوابیدن به رسیدگی کارهایی که روز بعد باید انجام دهد می پردازد بنابراین وی توانا است که صبح بی درنگ پس از اینکه از خواب بیدار می شود به سراغ کارهای روزانه اش برود. بر بر اساس مطالعاتی که روی افراد موفق انجام شده است افرادی که شب ها قبل از خواب برای روز بعد خود برنامه ریزی می کنند انسان های موفقی خواهند بود و بعد از گذشت مدت زمانی می توانند قدم های بزرگی را در زندگی خود بردارند.

  در این مطلب با 6 راز موفقیت اشخاص بزرگ آشنا شدید که امیدواریم با به کار بردن این 6 رمز موفقیت در زندگی روزمره خود قدم های بزرگی را برای رسیدن به کامیابی و اهداف خود بردارید.

  درباره املاک عظیمیان

  املاک عظیمیان از سال 1395 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد . با همکاری خبره ترین مشاورین منطقه و دارا بودن جامع ترین فایل های املاک رضایتمندی شما را فراهم ساخته است .

  املاک عظیمیان

  پست‌های مرتبط

  سند اوقافی چیست؟ | املاک عظیمیان

  در گوشه و کنار شهر املاکی تحت عنوان اوقافی وجود دارند...

  ادامه مطلب
  توسط مدیر

  دلایل مراجعه به مشاور املاک | املاک عظیمیان

  شاید شما هم از افرادی باشید که قصد خرید یا رهن و اجاره...

  ادامه مطلب
  توسط مدیر

  قوانین آپارتمان‌نشینی | املاک عظیمیان

  قوانین آپارتمان‌نشینی به وجود آمدن آپارتمان‌هاي...

  ادامه مطلب
  توسط مدیر

  پیوستن به گفتگو