مقايسه آگهی ها

خرید ویلا در اقدسیه

شاید در گذشته داشتن یک خانه‌ی ویلایی مسئله مهمی نبود. اما به مروز زمان و رشد جمعیتی که اتفاق افتاد، نیاز به مسکن نیز افزایش پیدا کرد. به همین دلیل خانه‌های ویلایی جای خود را به ساختمان‌های بلند داد. همین امر باعث شد که با کم شدن خانه‌های  ویلایی قیمت این خانه‌ها افزایش پیدا کند. امروزه داشتن یک خانه‌ی ویلایی هزینه‌ی سنگینی به همراه خواهد داشت. این هزینه زمانی بیشتر می‌شود که در منطقه‌ای مثل اقدسیه باشد. خیابان اقدسیه به خودیه خود از قیمت بالایی برخوردار بوده است. خانه‌ی ویلایی به جز هزینه‌ی خرید بالا، هزینه‌ی نگهداری بالایی نیز دارد.

حال ما در این مقاله قصد بررسی خرید ویلا در اقدسیه را داریم تا اگر شما قصد اینکار را دارید، بتوانید با دید بازتر نسبت به این موضوع تصمیم بگیرید.

ویلا یا آپارتمان؟

مسلما یکی از امکاناتی که شاید امروزه کودکان از آن بی‌بهره باشند، زندگی در خانه‌ی ویلایی و داشتن یک حیاط بزرگ باشد. داشتن خانه‌ی ویلایی همیشه مزیت‌هایی دارد که شما نمیتوانید با خرید یک آپارتمان از آنها بهره‌مند شوید. یکی از تفاوت‌های شاخص ویلا و آپارتمان داشتن یک حیاط اختصاصی می‌باشد. شما با داشتن یک خانه‌ی ویلایی در اقدسیه، می‌توانید حیاط خانه‌ی خود را به هر نحوی که دوست دارید بسازید. هر مقداری فضای سبزی که مد نطر خودتان هست پیاده کنید. شما در آپارتمان توانایی همچین کاری ندارید و سازنده از اول تصمیم گرفته که چه فضای سبزی را برای شما فراهم کند و شما دیگر دخالتی در آن ندارید. یکی دیگر از بزرگ ترین تفاوت‌های یک خانه‌ی ویلایی و آپارتمان در هزینه‌ی نگهداری آن است. هزیه‌ی نگهداری یک خانه‌ی ویلایی در اقدسیه را فقط و فقط باید خود شما پرداخت کنید. حال اگر ویلای شما امکاناتی مانند استخر، فضای سبز، سالن ورزشی و … باشد، هزینه‌ی نگهداری آن بیشتر خواهد شد. اما این هزینه‌ی نگهداری در آپارتمان بین اهالی ساختمان تقسیم خواهد شد. هزینه‌ی نگهداری استخر، حقوق سرایدار، فضای سبز و …، تمام این هزینه‌ها بین همه‌ی ساکنین تقسیم خواهد شد. بنابراین هزینه‌ی زندگی در آپارتمان کمتر از هزینه‌ی زندگی در ویلا خواهد بود. اما نکته‌ای که باید توجه کنید، شما برای زندگی در آپارتمان باید یک سری قوانینی که برای آن آپارتمان گذاشته شده را رعایت کنید. حتی در بسیاری از موارد شما قادر به تغییر این قوانین نیستید. اما زمانی که در ویلای خود در اقدسیه زندگی کنید، هر طور که مایل هستید می‌توانید زندگی کنید و هیچ کس برای زندگی شما محدودیتی نخواهد گذاشت. دیگر قرار نیست کسی به شما برای رفت و آمدهایتان تذکر دهد. دیگر قرار نیست کسی برای سر و صدا به شما تذکر دهد. شما در ویلای خود هر جور که دوست دارید می‌تواند زندگی کنید و برای خود قانون تعیین کنید. در واقع می‌توان گفت که با داشتن یک .یلا در اقدسیه، خود شما اختیار کامل برای محل زندگی خود دارید. بالاخره زندگی در آپارتمان یکسری محدویت‌هایی دارد که باید برای ادامه‌ی زندگی در آن آپارتمان به آنها پایبند باشید. نکته‌ی دیگر که قابل تفکر بوده، امنیت خانه می‌باشد. در آپارتمان‌ها به دلیل داشتن نگهبان و سرایدار، همیشه امنیت بیشتری بابت دزدی برقرار بوده است. اما شما در خانه‌ی ویلایی امنیت کمتری خواهید داشت. البته درسته که با استخدام سراید، نگهبان و خرید سگ نگهبان و دیگر سیستم‌های امنیتی، می‌توانید امنیت خانه‌ی خود را افزایش دهید، اما باز باید به هزینه‌ی تمام این موارد توجه کنید.

البته که آرامشی که با زندگی در یک خانه‌ی ویلایی هست، هیچ وقت در یک آپارتمان پیدا نخواهد شد.

خرید یک ویلای مطمئن

شاید امروزه خرید یک ویلا در اقدسیه کار نسبتا سخت و پر استرسی باشد. هم به دلیل هزینه‌ی زیادی که این ویلاها دارد هم به دلیل مشکلاتی که بعضی اسناد این ویلاها دارد. برای اینکه بتوانید یک ویلای مطمئنی در اقدسیه بخرید که از زندگی در آن لذت ببرید، نیازمند یک راهنمای حرفه‌ای در این زمینه هستید. املاک عظیمیان از سال 1394 به صورت تخصصی به خرید و فروش در منطقه‌ی 1 تهران به خصوص در منطقه‌ی شمیران مشغول می‌باشد. املاک عظیمیان با دارا بودن بهترین مشاوران در منطقه یک تهران، می‌تواند بهترین راهنمای شما برای خرید ویلا در اقدسیه باشد.

تماس بگیرید

تعداد اتاق خواب: 4مترمربع: 400

آپارتمان

تماس بگیرید

تعداد اتاق خواب: 4مترمربع: 400

آپارتمان

تماس بگیرید
تماس بگیرید

مترمربع: 320

آپارتمان

تماس بگیرید
تماس بگیرید

تعداد اتاق خواب: 4

آپارتمان

Call Now Button