author املاک عظیمیان 22832004

Compare Listings

نکات طلایی در مورد خرید خانه

نکات طلایی در مورد  خرید خانه

نکات طلایی در مورد خرید خانه

خرید خانه در اقدسیه فرمانیه کامرانیه نیاوران آجودانیه و غیره

— مهم است که به  پایداری و مقاومت ساختمان یا برج  در برابر حوادث طبیعی و… توجه داشته باشید.

–قبل از اینکه برای خرید  ملک یا آپارتمانی بروید به تعداد واحدهای  ساختمان توجه کنید. اگر میخواهید از مشکلات مدیریت ساختمان تا حد ممکن دور باشید .

–از مهم ترین  موادری  که در یک خانه  و ساختمان باید حتما دقت  شود سیستم گرمایش و سرمایش  آن اس .  حتما از شوفاژخانه یا موتورخانه را بازدید  کنید و دقت کنید که موتورخانه دارای پنجره تهویه و اعلام حریق باشد در ضمن به نفع شماست که از سیستم مدرن استفاده شده باشد .

–حتما به  نمای ساختمان یا برج هم  توجه کنید . زیرا نمای ساختمان اولین موردی  است که جلب توجه می‌کند. نمایی که زیبایی و دوام را باهم داشته باشد . انواع مختلف سنگ های تزئینی است در ضمن نگهداری و تمیز نگه داشتن آن هم راحت و کم هزینه باشد .

–به پله ها هم حتما توجه زیاد کنید که  اندازه  استاندارد پله‌ها هم به کاهش خطرات و حوادث به خصوص برای کودکان و سالمندان کمک می‌کند و یکی از مهمترین عوامل راحتی هست .

— به ورودی و خروجی پارکینگ ها خیلی توجه کنید که در سرما و زمستان درگیر یخ زدگی نباشد . البته ساختمان های مدرن امروزی تا حد زیادی این موارد را رعایت کرده اند .

— در مورد نقشه و معماری داخلی هم حتما از مشاورین متخصص کمک بگیرید که در این امر مشاورین املاک عظیمیان در خدمت شما هستند .

— از ضد صوت بودن دیوار های ساختمان اطمینان حاصل کنید .

— کابینتهای مدرن در مقایسه با سایر کابینت‌ها دوامی بیشتر همراه با زیبایی کافی دارند و می‌توانید در آشپزخانه‌ها  آن‌ها را ببینید. مراقب باشید که تعداد کابینت‌ها و قرار گیری آن‌ها مناسب باشد و فضای کافی داشته باشید .

—  لوله‌های فاضلاب و آب بهتر است از جنس چدن و یا لوله پولیکای فشار قوی انتخاب شده باشد تا احتمال صدمه به آن‌ها کمتر باشد.

— داشتن تراس و بالکن در خرید خانه خیلی مهم است .

— توجه به نوع  دفع زباله مانند شوتینگ زباله در برج‌ها مهم است .

—  مهم است که  پارکینگ باید به طریقی  باشد که هر ماشین  طوری قرار بگیرد که مزاحم توقف خودروهای همسایگان دیگر نباشد و ورود وخروج به آن به سهولت امکان پذیر باشد. حتما  اگر در ورودی پارکینگ از نوع قابل کنترل از راه دور باشد،بهتر و ایمن تر است.

خدمات املاک عظیمیان در مورد خرید خانه  :

تیم حرفه ای املاک عظمیان در مورد خرید خانه و زمین بهترین مشاوره را به شما خواهند داد و تا پایان مراحل همراه شما خواهند بود .

 

 

 

مقالات مشابه

سند اوقافی چیست؟ | املاک عظیمیان

در گوشه و کنار شهر املاکی تحت عنوان اوقافی وجود دارند...

ادامه مطلب

دلایل مراجعه به مشاور املاک | املاک عظیمیان

شاید شما هم از افرادی باشید که قصد خرید یا رهن و اجاره...

ادامه مطلب

قوانین آپارتمان‌نشینی | املاک عظیمیان

قوانین آپارتمان‌نشینی به وجود آمدن آپارتمان‌هاي...

ادامه مطلب

نظر شما درباره این مقاله

آخرین پیشنهادهای ویژه

با ارسال مشخصات خود از بهترین پیشنهادهای روزانه آگاه شوید.