خانه / اخبار اقتصادی املاک و مستغلات / انتخاب بهترین املاک در نیاوران!

انتخاب بهترین املاک در نیاوران!

نیاوران یکی از قدیمی ترین محله‌های تهران است. نیاوران واقع در یکی از شمالی ترین محله‌های تهران یعنی، محله‌ی شمرون، واقع شده است. محله‌ی نیاوران برای اولبن بار توسط ناصرالدین شاه تاسیس شد. در آن زمان در محله‌ی نیاوران “نی‌زار”های بسیار زیادی وجود داشت. مردم شهر تهران نی‌های مورد نیاز خود را از این منطقه تامیین می‌کردند. برای همین اسم این محله‌ی قدیمی نی‌آوران گذاشته شد. این اسم به مرور گذشت زمان به “نیاوران” تغییر نام پیدا کرد.  امروزه این محله با ساخت و ساز زیاد، تبدیل به نماد  لوکس نشینی در تهران شده است. این محله پر است از پنت‌هاس و آپارتمان‌های لوکس و لاکچری که می‌تواند دیدنشان حسابی آدم را به وجد بیاورند. اما باید حسابی در خرید این خانه‌ها دقت کنید. در این مقاله میخواهیم توضیحی در رابطه با این خرید به شما بدهیم. از آنجا که برای این خرید شما به املاک‌هایی در نیاوران مراجه می‌کنید میخواهیم اطلاعاتی را در رابطه با انتخاب درست این املاک به شما بدهید تا شما بتوانید بهترین خرید را در محله‌ی نیاوران داشته باشید.

املاک‌های زیادی در نیاروان واقع شده است. اما خدمات هر یک از آنها با یکدیگر متفاوت بوده است. یکی از املاک‌های نیاوران، املاک عظیمیان است. املاک عظیمیان از سال 1394 به صورت تخصصی در منطقه یک تهران مشغول به فعالیت می‌باشد. املاک عظیمیان با دارا بودن یک تیم تخصصی جز برترین املاک‌های نیاوران محسوب می‌شود. اگر شما به دنبال یک املاک در نیاوران هستید، ما املاک عظیمیان به شما پیشنهاد می‌کنیم.

خرید و فروش آپارتمان در نیاوران یکی از کارهای سخت به شمار می‌آید. این سختی به این دلیل بوده که در نیاوران تنوع بسیار زیادی وجود دارد. اگر در این محله کمی جست و جو کنید، آپارتمان‌ها و ویلاهایی با امکانات و طراحی‌های بسیار خاص و متفاوت در آن پیدا خواهید کرد. اما برای اینکه بتوانید بهترین‌های آن را پیدا کنید، نیاز به یک املاک در نیاوران دارید که شناخت کافی بر روی این منطقه را داشته باشد تا بتواند بهترین راهنمای برای شما باشد. املاک عظیمیان یکی از املاک‌هایی هست که به صورت تخصصی در نیاوران مشغول به فعالبت بوده که می‌تواند بهترین مشاوره را برای خرید خانه در نیاروان به شما بدهد.

یکی از نکته‌هایی که باید شما در املاک‌های نیاوران به آن توجه کنید، مشاوران آن است. ملک‌های نیاوران به دلیل داشتن تنوع در امکانات، ممکن بوده شما را در خرید کمی سر در گم کند. اما اگر املاکی که شما انتخاب کردید مشاوران خوبی داشته باشد، می‌تواند یک راهنمای بسیار عالی برای خرید آپارتمان در نیاوران برای شما باشد.

نکته‌ی دیگری که شما باید در انتخاب املاک نیاوران دقت کنید، صداقت آن املاک است. صداقت بدان معنا می‌باشد که زمانی که یک آپارتمان را به شما نشان می‌دهد، تمام نقات قوت و ضعف خانه را برای شما باز گو کند. یعنی اگر آن خانه‌ای که قرار است شما خریداری کنید، هزینه‌ی مازادی دارد، حتما این هزینه را برای شما شرح دهد. این موضوع می‌تواند زمانی که شما خانه را خریداری کردید، بسیار شما را قافل گیر کند. پس حتما در انتخاب املاک در نیاوران حساسیت به خرج دهید و سراغ املاک درست بروید.

در زمان انتخاب املاک در نیاوران به اعتبار آن املاک دقت فرمایید. منظور از اعتبار ثبت شرکت می‌باشد. امروزه دفاتری زیادی هستند که به اسم املاک در حال فعالیت در این حوزه هستند اما متاسفانه فاقد هر گونه مجوزی هستند. پس حتما در قبل از رجوع به املاک در نیاورن از اعتبار آن املاک مطمئن شوید.

حال باید به این نکته دقت داشته باشید که برای خرید آپارتمان در نیاوران چه قصدی دارید؟ آیا قصد سرمایه گذاری دارید یا اینکه میخواهید به عنوان خانه‌ی اصلی خود از آن استفاده کنید؟ این یک نکته بسیار مهم در این رابطه هست. قبل از رجوع به املاک‌های نیاوران اول به این موضوع فکر کنید. دانستن این موضوع می‌تواند کمک بسیار خوبی برای خرید و انتخاب املاک در نیاوران به شما کند.

نکته‌ی دیگری که باید قبل از رجوع به املاک‌های نیاوران به آن توجه کنید، این بوده که آپارتمان مد نظر دارید یا اینکه به دنبال یک خانه‌ی ویلایی هستید؟! همانطور که میدانید شما می‌توانید در نیاوران هم خانه‌های ویلایی و هم آپارتمان‌های بسیار لوکسی را پیدا کنید. اگر از قبل ندانید که بدنبال کدام یکی هستید، به دلیل تنوع زیاد خانه در نیاوران قطعا دچار مشکل خواهید شد.  پس قبل از اینکه به املاک‌های نیاوارن مراجعه کنید اول بررسی کنید که به دنبال کدام نوع از این خانه‌ها هستید. برای اینکه بدانید کدام یک برای شما مناسب تر است، می‌توانید مقاله‌ی مربوطه را در وبلاگ املاک عظیمیان مطالعه کنید.

آیا به دنبال خرید خانه هستید یا به دنبال اجاره؟!

این مورد هم یکی دیگر از نکاتی هست که شما قبل از رجوع به املاک‌های نیاوران باید به آن فکر کنید. به علت اینکه قیمت خانه در منطقه‌ی نیاوران قیمت بسیار بالا بوده، قبل از رجوع به املاک‌های نیاوران باید به آن فکر کنید. هم به دلیل تنوع بسیار بالای خانه و هم به دلیل تنوع و اختلاف قیمت بسیار زیادی که خانه‌های این منطقه دارد، از قبل بودجه‌ی خود را مشخص کنید و سپس به املاک‌های نیاوران مراجعه کنید.

اگر به دنبال یک خانه‌ی خوب در نیاوران هستید یکی از مهم ترین عواملی که می‌تواند به شما در خرید مناسب ترین خانه کمک کند، املاکی هست که شما به آن رجوع می‌کنید. قبل از مراجعه به آن املاک از تخصص آن املاک در زمینه‌ی خانه‌های نیاوران مطمئن شوید. البته این موضوع را در اول مقاله برای شما به صورت کامل باز کرده‌ایم. نکته‌ی که در این قسمت میخواهیم برای شما باز کنیم، هدف و نیت املاک‌های نیاوران است. برای اینکه یک املاک در نیاوران را برای مشار خود انتخاب کنید، از هدف آن املاک مطمئن شوید. این هدف می‌تواند بهترین و مناسب ترین خانه را برای شما پیدا و خریداری کند. املاکی در نیاوران پیدا کنید که سود مالی اولویت آن نباشد و اولویت آن املاک سود شما و یافتن بهترین خانه برای شما باشد. املاک عظیمیان از زمانی که شروع به کار کرد، مشتری را دوست و همراه خود دانسته و همیشه در تلاش بوده تا بهترین خانه‌ای که می‌تواند با بهترین قیمت ممکن برای مشتری خود پیدا کند. املاک عظیمیان هیچ وقت یک معامله را پایان ارتباط با مشتری نمی‌داند.

البته که خیلی از مشتری‌هایی که به املاک‌های نیاوران رجوع می‌کنند؛

همه یک شکایت واحد از این املاک‌ها دارند که آن عدم توانایی ارتباط بین مشاور با مشتری می‌باشد. این امر همیشه برای مشتری‌ها یکی از مهم ترین عوامل به حساب می‌آید. نه تنها در بازار ملک، بلکه در هر بازاری که شما برای خرید هر وسیله‌ای به آن رجوع می‌کنید، از آن فروشنده توقع احترام و توجه به نیاز خود را دارید. بازار املاک هم از این قاعده مستثنی نیست که هیج، شاید توقع بیشتری هم از این بازار داشته باشید. املاک عظیمیان برای همین هر ماه برای مشاوران خود کلاس‌های تخصصی را برگذاری می‌کند تا مشاوران بتوانند بهترین همراه و مشاور برای مشتر‌ها باشند. پس با خیال راحت به املاک عظیمیان مراجعه کنید.

در نهایت ما سعی کردیم تا تمام مواردی که به شما برای انتخاب املاک در نیاوران کمک می‌کند را اطلاع دهیم. در پایان کار امیدواریم که شما دوستان عزیز را هر چه زود تر در املاک عظیمیان ملاقات کنیم.

شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
[5 امتیاز از مجموع 1 رای]

همچنین ببینید

منطقه 1 تهران را بهتر بشناسیم ( قسمت دوم )

آشنایی با منطقه 1 تهران قسمت دوم در قسمت قبلی آشنایی با منطقه 1 تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button