خانه / اخبار اقتصادی املاک و مستغلات / خرید آپارتمان در نیاوران همراه با املاک عظیمیان

خرید آپارتمان در نیاوران همراه با املاک عظیمیان

خرید آپارتمان در نیاوران همراه با املاک عظمیان

نیاروان از آن دست خیابان‌هایی هست که اکثر ما دوست داریم در آن صاحب یک واحد آپارتمان شویم. اما خرید یک آپارتمان در نیاوران با خرید آپارتمان در مناطق دیگر تهران کمی متفاوت است. این تفاوت به دلیل قیمت‌هایی است که آپارتمان‌های نیاوران از آن بهره‌مند هستند.

همانطور که میدانید نیاوران یکی از قدیمی ترین مناطق تهران به شمار میرود. البته که  این خیابان قدیمی تهران جزء یکی از لوکس ترین‌ها و گران ترین خیابان‌های تهران نیز به شمار میرود. البته این گرانی بی دلیل نخواهد بود. اگر به یکی از آپارتمان‌های نیاروان مراجعه کنید و از امکانات آن دیدن کنید، خواهید که دید که این قیمت‌ها برای آپارتمان‌های نیاوران آنقدر هم عجیب نخواهد بود. نیاوران همیشه نماد یک محله‌ی اعیان نشین بوده که پر است از آپارتمان‌ها و ویلایی که شما با دیدن آن‌ها به وجد خواهید آمد.

محله‌ی نیاوران نماد معماری لوکس تهران است. با قدم زدن در نیاوران، معماری‌هایی خواهید دید که شاید در هیچ کجای تهران آن را مشاهده نکنید. همین معماری خاص بوده که آپارتمان‌های نیاوران را با بقیه‌ی آپارتمان‌ها در تهران متمایز کرده است.

شاید محله‌ی نیاوران یک محله‎ی قدیمی باشد، اما تلفیق خانه‌های ویلایی و آپارتمان‌های لوکس حس دیگری را به شما القا خواهند کرد. پس با خرید آپارتمان در نیاروان بعید بوده که حس یک محله‌ی قدیمی را داشته باشید. البته که به غیر از آپارتمان‌های لوکسی که در نیاوران ساخته شده، مراکز خرید متعددی مشاهده خواهید کرد. ساخت همین مراکز خرید لوکس و مدرن باعث شده که رفت و آمد مردم به این محله بیشتر شود. البته که به غیر از ایجاد رفت و آمد، ساخت این مراکز لوکس باعث بهتر شدن وجه‌ی این محله شده است.

خرید آپارتمان در نیاوران در واقع به معنی قوطه ور شدن در امکانات می‌باشد. با خرید آپارتمان در نیاوران دسترسی آسان به مراکز ورزشی معتبر، مراکز خرید، مراکز تفریحی، مراکز تاریخی را خواهید داشت. البته که این موارد امکاناتی هست که با خرید آپارتمان در نیاوران، در خارج از خانه‌ی خود دریافت خواهید کرد. با خرید آپارتمان در نیاوران امکاناتی متفاوت از خانه‌ی خود نیز دریافت خواهید کرد. امکاناتی مانند استخر، سونا، جکوزی، لابی مجلل، سالن اجتماعات، حیاط سبز، بالکن‌های بزرگ و … ! همه‌ی این موارد تنها امکاناتی هستند که می‌توانید با خرید آپارتمان در نیاوران از آن بهره‌مند شوید. در کل هم امکانات بیرونی و هم امکانات داخلی همه دست به دست هم خواهند داد تا شما بیشتر به خرید آپارتمان در نیاوران فکر کنید. در ضمن به دلیل اینکه تعدادی سفارت خانه در محله‌ی نیاوران قرار دارد، باعث شده تا امنیت محله‌ی نیاوران بیشتر از بقیه‌ی محله‌ها شود. پس می‌توان گفت که با خرید آپارتمان در نیاوران خیالتان از امنیت خانوادیتان راحت باشد.

البته با توجه به حجم سنگین سرمایه در بازار خانه‌های در نیاوران، بهتر بوده که قبل از خرید آپارتمان در نیاوران با املاک عظیمیان مشاوره کنید. املاک عظیمیان از سال 1394 به صورت تخصصی در بازار ملک منطقه 1 تهران در حال فعالیت می‌باشد. البته که در بین همه‌ی مناطق 1 تهران که در حال فعالیت هستیم، بیشترین تخصص ما منطقه نیاوران می‌باشد.

حال اگر شما قصد خرید آپارتمان در نیاوران را دارید، می‌توانید از طریق وب سایت املاک عظیمیان اینکار را انجام دهید. با وب سایت املاک عظیمیان می‌توانید از بهترین آپارتمان‌های نیاروان اطلاع پیدا کنید و از نکات لازم برای خرید یک آپارتمان در نیاوران با خبر شوید.

شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
[5 امتیاز از مجموع 1 رای]

همچنین ببینید

منطقه 1 تهران را بهتر بشناسیم ( قسمت دوم )

آشنایی با منطقه 1 تهران قسمت دوم در قسمت قبلی آشنایی با منطقه 1 تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button